Відповідно до пункту 4 Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців земельних тогів на конкурентних засадах Головного управління Держгеокадастру , Головне управління Держгеокадастру у у Миколаївській області оголошує інформацію про результати конкурсу з відбору виконавців земельних торгів на конкурентних засадах.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців земельних торгів на конкурентних засадах, який відбувся 12.05.2021 року, визначено ФОП «Карпенко Н.І.».

Загальна вартість послуг з проведення земельних торгів на конкурентних засадах продажу прав оренди на 15 (лотів) земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Вознесенського, Врадіївського, Доманівського, Миколаївського та Новоодеського районів Миколаївської області, запропонована
у сумі 94 500,00 гривень та винагороди виконавця земельних торгів у розмірі 50% річної орендної плати за користування земельною ділянкою (у разі продажу прав оренди на земельну ділянку), але не більш як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожний лот. (п.6 ст.135 ЗКУ).