Відповідно до пункту 4 Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців земельних тогів на конкурентних засадах Головного управління Держгеокадастру , Головне управління Держгеокадастру у у Миколаївській області оголошує інформацію про результати конкурсу з відбору виконавців земельних торгів на конкурентних засадах.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців земельних торгів на конкурентних засадах, який відбувся 20.04.2021 року, визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро Хаммер Прайс».

Загальна вартість послуг з проведення земельних торгів на конкурентних засадах продажу прав оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Арбузинського, Врадіївського, Єланецького, Казанківського та Снігурівського районів Миколаївської області, запропонована
у сумі 56 700,00 гривень та винагороди виконавця земельних торгів у розмірі 50% річної орендної плати за користування земельною ділянкою (у разі продажу прав оренди на земельну ділянку), але не більш як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожний лот. (п.6 ст.135 ЗКУ).