Відповідно до пункту 4 Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців земельних тогів на конкурентних засадах Головного управління Держгеокадастру , Головне управління Держгеокадастру у у Миколаївській області оголошує інформацію про результати конкурсу з відбору виконавців земельних торгів на конкурентних засадах.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців земельних торгів на конкурентних засадах, який відбувся 28.04.2021 року, визначено ФОП «Карпенко Н.І.»

Загальна вартість послуг з проведення земельних торгів на конкурентних засадах продажу прав оренди на 25 (лотів) земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Веселинівського, Вознесенського, Врадіївського, Єланецького, Казанківського. Миколаївського, Новоодеського та Снігурівського районів Миколаївської області, запропонована у сумі 157 500,00 гривень та винагороди виконавця земельних торгів у розмірі 50% річної орендної плати за користування земельною ділянкою (у разі продажу прав оренди на земельну ділянку), але не більш як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожний лот. (п.6 ст.135 ЗКУ).