Кадастрові реєстратори Миколаївщини вже відкрили у електронному форматі 85 872 поземельні книги, що складає 77,8 % від загально необхідної кількості у 2016 році. До липня на території області необхідно оцифрувати ще 24 526 примірників.
На 100% сформували електронну базу даних про земельні ділянки у дев’яти районах Держгеокадастру Миколаївської області. До кінця планують відкрити поземельні книги в повному обсязі ще у 23 територіальних одиницях. Найбільшу кількість електронних примірників поземельних книг у електронному форматі відкрили землевпорядники Жовтневого (9 119) та Кривоозерського (9 751) районів.
Переведення поземельних книг у електронний формат – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції аналізують повноту та достовірність відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази ДЗК. Публічні дані про земельні ділянки відкривають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.