Протягом тижня керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 26 особистих виїзних прийомів, на які звернулося 27 громадян. Серед них 17 прийомів провели начальники відділів, 9 прийомів – заступники начальників.

У ході цих зустрічей актуальними були питання переоформлення земельних ділянок по спадщині; надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, ведення  фермерського  господарства та індивідуального садівництва; отримання земельної  частки (паю) при можливому розпаюванні. Крім того громадяни зверталися з питаннями отримання  земельних ділянок в оренду та приватизції присадибної земельної ділянки.

Під час прийомів також порушувалися питання державної реєстрації земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру,  отримання витягу з  Державного земельного кадастру,  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, виготовлення документації з землеустрою.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.