Сьогодні ,27 квітня, у форматі  zoom відбувся круглий стіл в рамках реалізації програми підтримки реформи Держгеокадастру  сільськими громадами у Миколаївській області.

До  учасників форуму  звернулись  Міністр аграрної політики і продовольства України  Роман Лещенко,заступник міністру розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Висоцький, виконуючий  обов’язки Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії  та кадастру Сергій Завадський,керівник напрямку земельної реформи програми USAID «АГРО» Сергій Кубах та перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації громад Іван Фурсенко.

До заходу  на Миколаївщині приєдналися  перший заступник голови Миколаївської  ОДА Георгій Решетілов,  регіональний координатор Програми АГРО в Миколаївській області  Олеся Братусь,  виконуючий  обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області  Ігор Шапран, представники професійної спільноти землевпорядників, представники громад.

Ігор Шапран   розповів присутнім про шляхи трансформації Держгеокадастру  у Миколаївської області у сучасне,компактне та ефективне сервісне відомство. Основним напрямком він позначив сприяння органам місцевого самоврядування  селищних(сільських) громад  у розширенні їх участі  у формуванні державної  політики у сфері земельних відносин ,налагодження ефективної комунікації  для вирішення проблемних питань між фахівцями Головного управління  Держгеокадастру  та органами місцевого  самоврядування на  Миколаївщині, а також відповів на питання громад  про  проведення нормативної грошової оцінки земель.

Учасників форуму обговорили актуальні питання щодо новел земельного законодавства, сучасний стан та перспективи удосконалення алгоритмів  вирішення  проблемних питань місцевого значення, поточний стан та перспективи проведення реформи децентралізації  у сфері земельних відносин,підтримки реформи Держгеокадастру  сільськими громадами Миколаївщини.

Переглянути роботу круглого столу можна  за посиланням