Протягом 2018 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 246 запитів на публічну інформацію, з них одинадцять дублетних, шістнадцять повторних.

205 запитів подані фізичними особами, 41 – юридичними (ГО, ТОВ, ПП, ДП, ФГ, ЗМІ).

69 запитів надійшли з Миколаєва, 28 – з Новобузького району, 26 – з Кривоозерського району, 6 – з Дніпра, Новоодеського району, 5 – з Врадіївського району, по 4 – з Веселинівського, Вітовського та Первомайського районів, по 3 – з Казанківського та Снігурівського районів, по 2 – з Київської, Івано-Франківської, Львівської, Херсонської областей, Одеси, Баштанського, Вознесенського, Єланецького, Миколаївського, Очаківського районів, по одному – з  Кіровоградської області, міст Києва, Черкас, Южноукраїнська, Березанського, Березнегуватського, Братського, Доманівського районів, 62 – без визначеного регіону.

67 запитів надійшли поштою, 156 – електронною поштою, 23 – персонально. Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 54 запитів, юридичне управління – 36 запитів, управління землеустрою та охорони земель – 127 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель – 18 запитів, відділ ринку та оцінки земель – 14 запитів, управління персоналом – 9 запитів, фінансове управління – 3 запитів, управління адміністративно-організаційного забезпечення – 5 запитів, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації – 17 запитів,  сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю – 3 запитів, відділ у Веселинівському районі – 15 запитів, відділ у Вітовському районі – 11 запитів, відділ у Березанському районі – 14 запитів, відділи у Кривоозерському районі – по 13 запитів, відділ у Єланецькому районі – 8 запитів, відділ у Новоодеському районі – 7 запитів, відділ у Березнегуватському районі – 5 запитів, відділ у Миколаївському районі – 21 запиту, відділи у Казанківському, Первомайському, Снігурівському районах – по 3 запити, відділи у Арбузинському, Новобузькому, Очаківському районах – по 2 запити, відділи у Баштанському, Братському, Вознесенському  районах —  по 1 запиту.

Найбільше запитів надійшло у жовтні (27), найменше – у травні (10).

Для порівняння, у 2017 році опрацьовано 153 запити на публічну інформацію, з них 132 запити подані фізичними особами, 21 – юридичними (ГО, ПАТ, фонд, асоціація, ЗМІ, ДП, банк, ТОВ).

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83, http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1YdWvFJgT4M8SIYpOzN90iI0KZBhsqz99