18 серпня в Доманівському районному будинку культури відбулася зустріч демобілізованих учасників АТО з керівниками органів виконавчої влади та депутатами районної ради та селищним та сільськими головами району.
Зустріч проведена в форматі діалогу.
Відкриваючи зустріч, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Н.І. Фалько зазначила: «Метою сьогоднішнього зібрання є налагодження конструктивного діалогу органів влади з учасниками АТО щодо вирішення важливих питань соціального та матеріально характеру, тож закликаю всіх до плідної співпраці».
Пам’ять про загиблих в зоні АТО військовослужбовців з Доманівського району присутні вшанували хвилиною мовчання.
Також із закликом до співпраці до учасників АТО звернувся голова районної ради Т.Л. Кушнір.
З питання надання соціальної допомоги та отримання пільг виступила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.П. Щирба та надала відповідні роз’яснення щодо отримання путівок на санаторно-курортне лікування та оздоровлення.
Про особливості отримання статусу інваліда війни та інших довідок щодо виконання військового обов’язку в зоні АТО розповів працівник районного військового комісаріату В. Лотоцький.

Доволі дискусійним та складним виявилось питання з отримання у власність земельних ділянок учасниками АТО під будівництво та ведення особистого господарства. З земельних питань надав роз’яснення начальник відділу Держгеокадастру у Доманівському районі О.В. Ульянов, а саме: про надання заявнику у власність земельної ділянки в другому населеному пункті району; про відчуження земельних ділянок, що знаходяться в оренді у фермерських господарствах; про надання грошової допомоги учасникам АТО на виготовлення технічної документації на земельну ділянку, тощо.

Також часникам АТО надана інформація про отримання безкоштовних рецептів на ліки, проведення зубопротезування, надання допомоги для ремонту житла, та інші роз’яснення, що стосуються пільг відповідно до чинного законодавства.