Відповідно до вимог статті 18 Закону України «Про оцінку земель» та з урахуванням норми пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України, на Миколаївщині потребують оновлення нормативної грошової оцінки земель 899 населених пунктів.

Протягом І кварталу 2021 року прийняті   рішення органами місцевого самоврядування по 2 населенним пунктам про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки. Відомості 5 населених пунктів про нормативну грошову оцінку земель внесено до Державного земельного кадастру.

Затверджено  2 технічні документації  з нормативної грошової оцінки земель, а саме:

26.02.2021  затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Таборівка Бузької сільської ради Вознесенського району Миколаївської області (вступає в дію 01.01.2022).

18.03.2021  затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Южноукраїнськ  Южноукраїнської міської ради Миколаївської області (вступає в дію 01.01.2022).

З метою оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру територіальними відділами Головного управління Держгеокадастру Миколаївської області триває робота з представниками місцевого самоврядування, шляхом надання органам місцевого самоврядування організаційно-методичної допомоги з питань організації проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Миколаївської області.