На Миколаївщині розпочинається процес державної інвентаризації земель, мета якої – наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки

Згідно з наказом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 24.01.2020 № 1889/0/14-20-СГ «Про проведення державної інвентаризації земель» упродовж 2020 року за рахунок коштів Державного бюджету на території Миколаївської області буде проведена державна інвентаризація земель загальною площею 25,8 тис. га. Мова йде про несформовані до цього часу земельні ділянки, а також ті, про які немає відомостей у Державному земельному кадастрі.

До 20.07.2020 на Миколаївщині планують завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовною площею 4 тис. гектарів. Землі державної власності інших категорій – до кінця року.

Договір про надання послуг з державної інвентаризації укладено між Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області та ДП «Центр Державного земельного кадастру». Саме це підприємство стало переможцем аукціону за результатами відкритих торгів, предметом закупівлі яких було проведення державної інвентаризації земель у Миколаївській області. Запропонована цінова пропозиція за послуги склала  3,3 млн грн. з ПДВ, що визначена за результатами проведення процедури відкритих торгів відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».