Інспекторами Миколаївщини постійно триває проведення заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання органами місцевого самоврядування та виконавчої влади вимог земельного законодавства під час прийняття рішень про передачу у власність чи надання у користування земельних ділянок.

Протягом звітного періоду виявлено факт продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею більше 49 га з боку Кривоозерської селищної ради в період встановленого мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення. По зазначеному факту складено акт перевірки та буде направлено клопотання на адресу Кривоозерської селищної ради про приведення рішення, прийнятого   з порушенням, до вимог діючого законодавства.

Зазначимо, що у 2021 році Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області перевірено 158 рішень органів державної влади та місцевого самоврядування з питань дотримання вимог земельного законодавства. За результатами перевірок підготовлено та направлено 16 клопотань про приведення прийнятих рішень у відповідність до вимог чинного законодавства.