На цьому тижні начальник відділу в Єланецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Вікторія Філіпська взяла участь у зустрічі з жителями Малодворянської громади Єланецького району. У діалозі з громадою також брали участь депутат обласної ради, голова районної ради, Малодворянський сільський голова.

Мешканці сіл Малодворянка та Приют цікавилися питаннями створення організації громадських пасовищ на території сільської ради. Селян турбує, що в реаліях ринкової економіки вони можуть бути позбавлені  права випасати худобу, тримання якої є джерелом доходу та засобом виживання для багатьох на селі.

Вікторія Філіпська роз’яснила присутнім порядок організації та створення громадських пасовищ. Також керівник землевпорядної служби району надала роз’яснення щодо створення пасовищ із переліку земель, які можливо оформити під пасовища, що на даний час є землями державної та комунальної власності. Крім того Вікторія Філіпська ознайомила громадян з позитивним прикладом інших громад Єланецького району, які вже оформили громадські пасовища.

 

Наприкінці зустрічі громада вирішила звернутися до органу місцевого самоврядування з клопотанням про створення громадських пасовищ задля можливості селян випасати худобу.