Фото

За вирішенням земельних питань до першого заступника начальника Держгеокадастру області звернулося 3 особи.

Для прийняття рішень та надання кваліфікованих роз′яснень громадянам щодо порушених ними питань, участь у прийомі взяв керівник територіального управління Держгеокадастру в Березанському районі Костянтин Расстьоба.

Фото

Громадян цікавила процедура оформлення земельних ділянок, у тому числі і учасниками антитерористичної операції та упорядкування технічної документації на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Під час прийому до Наталії Ільчанінової звернувся голова Рибаківської сільської ради для вирішення проблеми врегулювання земельних відносин у разі створення об’єднаних територіальних громад.

Фото

Перший заступник начальникала надала вичерпні роз’яснення громадянам з усіх аспектів, що стосуються роботи Головного управління.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області. Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.