За вирішенням земельних питань до керівника землевпорядної служби області звернулося 13 осіб.
Фото
Для прийняття рішень та надання кваліфікованих роз′яснень громадянам щодо порушених ними питань, участь у прийомі взяла   в.о. начальника територіального відділу Держгеокадастру у Кривоозерському районі Ірина Голубєва.
Громадян цікавила процедура подовження договорів оренди земельних ділянок, створення громадських пасовищ та погодження меж земельного наділу з власниками сусідніх ділянок.
Фото
В ході заходу також порушувалися питання надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку та затвердження технічної документації на земельні ділянки. В.о. начальникала надала вичерпні роз’яснення громадянам з усіх аспектів, що стосуються роботи Головного управління
Очільниця землевпорядної служби області поспілкувалася з районними депутатами, представниками учасників АТО з метою консультації в аспекті процедури виділення земельних ділянок військовослужбовцям. Вона зустрілася також з головою Кривоозерської райдержадміністрації Олексієм Мірошніченко для обговорення робочих питань.
Фото
Під час прийому до Наталії Ільчанінової звернулися працівники водного господарства для вирішення проблеми передачі в оренду ставків та процедури оформлення необхідного пакету документів.
Фото
«Ми не можемо діяти без урахування діючого законодавства. Подекуди процес виділення та оформлення необхідних документів на земельні ділянки може зайняти більше часу, ніж очікують заявники, – підсумувала в.о. начальника Головного управління, – Але для уникнення можливих затягувань, треба не лише чекати на дотримання норм права від фахівців землевпорядної служби, а й самим слідувати цим нормам. Особливо гостро це стосується оформлення пакету документів, вчасного подання клопотань на подовження строку дії договорів оренди земельних наділів тощо. Громадяни повинні знати не лише свої права, а й обов’язки. І лише тоді, коли кожен буде робити все від нього залежне, матимемо позитивний результат у розумні строки».
Фото
Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області. Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.