Фото

За вирішенням земельних питань до керівника Держгеокадастру області звернулося 6 осіб.

Для прийняття рішень та надання кваліфікованих роз′яснень громадянам щодо порушених ними питань, участь у прийомі взяла начальник територіального управління Держгеокадастру в Очаківському районі Тетяна Котик.Фото

Громадян цікавила процедура подовження договорів оренди земельних ділянок, створення громадських пасовищ та погодження меж земельного наділу з власниками сусідніх ділянок.

ФотоВ ході заходу також порушувалися питання надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку та затвердження технічної документації на земельні ділянки. В.о. начальникала надала вичерпні роз’яснення громадянам з усіх аспектів, що стосуються роботи Головного управління

ФотоОчільниця землевпорядної служби області поспілкувалася з працівниками управління Держгеокадастру у районі, військовослужбовцями-учасниками антитерористичної операції з метою консультації в аспекті процедури виділення земельних ділянок. Вона зустрілася також з міським архітектором Людмилою Богун для обговорення робочих питань, зокрема і виділення земель під житлову забудову для учасників АТО.
Фото
«Я хочу звернути вашу увагу на необхідності об’єднання зусиль задля реалізації прав наших захисників, – підкреслила керівник землевпорядної служби області. – Нам треба підключати як самих військових, так і їх безпосередніх командирів тут на місцях. Це все для того, щоб зробити процедуру оперативнішою та ефективнішою. Якщо хлопці приїжджають додому у кращому випадку на місяць, вони не повинні витрачати цей дорогоцінний час на відстоювання власних прав і отримання земельних ділянок».

Фото

Під час прийому до Наталії Ільчанінової звернулися спеціалісти по земельним питанням двох сільських рад для вирішення проблеми передачі в оренду ставків, земельного оподаткування та врегулювання земельних відносин об’єднаних територіальних громад.

Фото

«Ми не можемо діяти без урахування діючого законодавства. Подекуди процес виділення та оформлення необхідних документів на земельні ділянки може зайняти більше часу, ніж очікують заявники, – підсумувала в.о. начальника Головного управління, – Але для уникнення можливих затягувань, треба не лише чекати на дотримання норм права від фахівців землевпорядної служби, а й самим слідувати цим нормам. Особливо гостро це стосується оформлення пакету документів, вчасного подання клопотань на подовження строку дії договорів оренди земельних наділів тощо. Громадяни повинні знати не лише свої права, а й обов’язки. І лише тоді, коли кожен буде робити все від нього залежне, матимемо позитивний результат у розумні строки».

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області. Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.