Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області інформує про проведення відбору виконавців робіт із землеустрою та проведення земельних торгів, стосовно продажу прав оренди на 4 земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Строк, на який планується продати право оренди складає 7 років. Наділи розташовані за межами таких населених пунктів:
Новоселівська сільська рада (Арбузинський район), площа земельної ділянки – 50,00 га;
Благодатненська сільська рада (Арбузинський район), площа земельної ділянки – 10,00 га;
Зеленогайська сільська рада (Жовтневий район), площа земельної ділянки – 2,00 га;
Новопавлівська сільська рада (Баштанський район), площа земельної ділянки – 24,30 га.
Претендент подає підтверджуючі документи, пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.
Підтвердні документи:
– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб);
– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, які працюють у штатному складі та залучатимуться до проведення земельних торгів (аукціону);
– інформація про наявність працівників відповідної кваліфікації (сертифікованих інженерів-землевпорядників), які мають необхідні знання та досвід для виготовлення документації із землеустрою та оцінки земель, працюють у штатному складі виконавця робіт та внесені до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників за претендентом (виконавцем робіт).

Пропозиції та пакет документів подавати до відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області за адресою: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34, 7-й поверх, каб.729.

Пропозиції приймаються до 31 травня 2016 року включно.