Сьогодні на особистому прийомі громадян за вирішенням земельних проблем до першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрія Лостіка звернулося 17 осіб – мешканці Березнегуватського, Веселинівського, Вітовського, Новоодеського, Миколаївського районів  та м. Миколаєва.

Питання, з якими  в ході прийому звернулись громадяни, стосувалися: отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства,  у тому числі учасникам АТО (ООС); отримання  земельних ділянок  для створення сімейного фермерського господарства; оформлення документів, що посвідчують  право на земельну ділянку; використання земель державної власності.

Юрій Лостік   надав вичерпні відповіді громадянам та роз’яснив їхні подальші дії відповідно до земельного законодавства України. Керівник звернув увагу на необхідність своєчасної реєстрації та якісного оформлення документів на земельні ділянки , що є запорукою майнових прав громадян. Також для оперативного вирішення питань Юрій Лостік залучив начальника юридичного управління Володимира Корнукія.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.