Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

 

Відведення землі учасникам бойових дій. З початку року Головне управління надало учасникам АТО (ООС) накази про передачу у власність 908 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею  1732,16 га.

Загалом з початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції спеціалісти Головного управління надали 8 183 накази щодо відведення земельних ділянок загальною площею 14716,58 га.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом 06-12 грудня управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 64 заходи державного нагляду, за результатами яких виявлено 7 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 39,0 тис. грн., відшкодовано у добровільному порядку – 1,6 тис. грн.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за період з 9 по 13 грудня 2019 року зареєстрували 1 385 земельних ділянок та опрацювали 621 заяву стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Організація земельних торгів. З 09 по 13 листопада Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області на земельних торгах продало прав оренди на 4  земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 53,98 га на суму 133,70 тис. грн, яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївщини..

Державна землевпорядна експертиза. З 09.12.2019 по 13.12.2019 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 7 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 7 проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну суму 1005,00 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 15 висновків державної землевпорядної експертизи.

Головними спеціалістами відділу було розглянуто 2 проєктні документації на відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською обласною державною адміністрацією.