"Юрій

21 вересня у рамках реалізації в регіоні програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» на радіо Миколаїв   92FM  відбулась  зустріч радіослухачів   з начальником управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області Юрієм Яськівим та директором Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталією Гнатушєю.

– Це дуже важливий проект, – розповів  Юрій Яськів, –  як для Головного управління так і для жителів Миколаївської області. Головне управління з першого дня активно включилось в зазначену роботу. Так, відділом  у Снігурівському  районі підготовлено вихідні дані підрядній організації, яка виконуватиме роботи. Вже проведені дві робочі наради із  значених питань. Вже є  перші результати по дистанційному зондуванню. За станом на сьогодні проводиться порівняльний аналіз із статистичними даними. В результаті виконання робіт, передбачених Програмою, Державний земельний кадастр буде доповнено інформацію про ділянки та їх користувачів , з’явиться  можливість виправити помилки, які виникли з тих чи інших обставин.

 

Також керівник управління землеустрою та охорони земель землевпорядної служби відповів на питання, зокрема щодо отримання кадастрового номеру та виправлення помилок в  Державному земельному кадастрі.

На наприкінці  зустрічі була висловлена пропозиція співпраці до органів місцевого самоврядування з питання встановлення меж  населених пунктів та необхідності внесення відомостей про межі до Державного земельного  кадастру.