Протягом І кварталу 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам та юридичним особам 36 651 адміністративну послугу, з яких переважна більшість – 84 % (30785) надано  на безоплатній основі.

Серед послуг, наданих на безоплатній основі, найбільш поширені запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (14253) та  про державну реєстрацію земельної ділянки (8722).

На платній основі із загальної кількості фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали 5 866 послуг. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники Миколаївщини спрямували до держаного та місцевого бюджетів  679 127, 26  гривні.

Довідково:     

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.