Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області звертає увагу на те, що 30 грудня 2020 року набув чинності Закон України № 1079-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо відновлення інституційного механізму запобігання корупції».

Закон зокрема відновлює обов’язок суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (у 2021 році -113,5 тис. грн.).

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подають суб’єкти декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище (посади державної служби категорії «А» або «Б») або які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків.

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу, що суб’єкти декларування зобов’язані подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, які виникли у них з 30 грудня 2020 року, тобто від набрання чинності закону.

Роз’яснення щодо подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані можна знайти за наступним посиланням.