Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 4 по 8 травня 2020 року зареєстрували 523 земельні ділянки та опрацювали 317 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Державна землевпорядна експертиза. Минулого тижня  відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 21 заяву на проведення державної землевпорядної експертизи –  проектів  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на загальну суму 1791,36 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 7 висновків державної землевпорядної експертизи.

Відведення землі учасникам бойових дій. З початку 2020 року Головне управління надало учасникам АТО (ООС) накази про передачу у власність 277 земельних ділянок сільськогосподарського призначення.Для ведення особистого селянського господарства військові отримали 259 земельних ділянок загальною площею 524,5 га, а для ведення садівництва – 18 земельних ділянок загальною площею 1,8 га.