Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Відведення землі учасникам бойових дій. З початку 2020 року у Миколаївській області процедуру оформлення землі у власність завершили 290 учасників бойових дій. Головне управління надало учасникам АТО (ООС) накази про передачу у власність 272 земельних ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 551,8 га.

Державна землевпорядна експертиза. З 15.06.2020 по 19.05.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 2 заяви на проведення державної землевпорядної експертизи – проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну суму 675,00 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 13 висновків державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  травня управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 12 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 8 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою      87 283,54 грн. Сплачено на добровільних засадах – 13504,21 грн.