Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З 22.06.2020 по 26.06.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 5 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 3 проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та 2 технічні документації  з нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки на загальну суму 677,60 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 10 висновків державної землевпорядної експертизи. Розглянуто  9 проєктних документацій на  відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження  Миколаївською ОДА.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  травня управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 25  заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 19  порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою      208 152,14 грн. Сплачено на добровільних засадах – 59 615,29 грн.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом звітного тижня на земельних торгах продало прав оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 23,83 га на суму 15,24 тис. грн, яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївщини.