Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З 03.08.2020 по 07.08.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 5 заяв – проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну суму 270,00 грн.  За результатами розгляду підготовлено та видано 11 висновків державної землевпорядної експертизи. Розглянуто 7 проєктних документацій на  відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження  Миколаївською ОДА.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  травня управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 8 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 5 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 31 603,55 грн. Сплачено на добровільних засадах – 83 383,84 грн.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом звітного тижня на земельних торгах продало прав оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 10,0 га на суму 4671,16 тис. гривень, яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївщини.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 3 по 7 серпня 2020 року зареєстрували 776 земельних ділянок та опрацювали 585 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.