Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З 10.08.2020 по 14.08.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 9 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 8 проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 1 технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на загальну суму 8 888,30 грн.  За результатами розгляду підготовлено та видано 12 висновків державної землевпорядної експертизи. Розглянуто 2 проєктні документації на  відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження  Миколаївською ОДА.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 16 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 28 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 106 189,33 грн. Сплачено на добровільних засадах – 72 748,6грн.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом звітного тижня на земельних торгах продало прав оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 26,3765 га.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 10 по 14 серпня 2020 року зареєстрували 832 земельні ділянки та опрацювали 542 заяви стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.