Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З 25.08.2020 по 28.08.2020 відділом державної землевпорядної експертизи підготовлено та видано 9  висновків державної землевпорядної експертизи. Розглянуто 2 проєктні документації на  відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження  Миколаївською ОДА.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 10 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 10 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою   16 953,41 грн. Сплачено на добровільних засадах – 79 800,45 гривень.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом звітного тижня на земельних торгах продало прав оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 50,00 га на суму 117,09 тис. грн , яка надійшли до місцевих бюджетів Миколаївщини.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 25 по 28 серпня 2020 року зареєстрували 596 земельних ділянок та опрацювали 590 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.