Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Відведення землі учасникам бойових дій. З початку 2020 року у Миколаївській області процедуру оформлення землі у власність завершили 335 учасників бойових дій. Для ведення особистого селянського господарства військові отримали 317 земельних ділянок загальною площею 640 га, а для ведення садівництва – 18 земельних ділянок загальною площею 1,8 гектар.

 Державна землевпорядна експертиза. З 07.09.2020 по 11.09.2020 відділом державної землевпорядної експертизи підготовлено та видано 3 заяви на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 1 проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 2 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на загальну суму 151,25 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 1 висновок державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 3 заходи державного нагляду, за результатами яких виявлено 5 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 2 226,66 грн. Сплачено на добровільних засадах – 29 736,92 гривень.

 Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 7 по 11 вересня 2020 року зареєстрували 906 земельних ділянок та опрацювали 575 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.