Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Відведення землі учасникам бойових дій. З початку 2020 року у Миколаївській області процедуру оформлення землі у власність завершили 46 учасників бойових дій. Для ведення особистого селянського господарства військові отримали 46 земельних ділянок загальною площею 92 га. Загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій процедуру оформлення землі у власність завершили 5374 учасники бойових дій, які отримали земельні ділянки загальною площею 9,72 тис.га.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 3 по 7 лютого 2020 року зареєстрували 1005 земельних ділянок та опрацювали 623 заяви стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Державна землевпорядна експертиза. З 03.02.2020 по 07.02.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 4 проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та  4 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на загальну суму 1083,40 грн.

За результатами розгляду підготовлено та видано 6 висновків державної землевпорядної експертизи. Головними спеціалістами відділу було розглянуто 3 проектні документації, на відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом 03-07 лютого 2020р. управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 20 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 11 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 26,32 тис. грн. Відшкодовано у добровільному порядку – 80,09 тис. грн.