Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом 9-13 листопада на земельних торгах продало прав оренди на  земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 12,0000 га на суму 7005,40 грн, яка надійшла до місцевих бюджетів  Миколаївської області.

Державна землевпорядна експертиза. З 09.11.2020 по 13.11.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 6 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 3 проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 3 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на загальну суму 370,09 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 12 висновків державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 10 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 5 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 2 765,76 гривень.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 9 по 13 листопада 2020 року зареєстрували 765 земельних ділянок та опрацювали 650 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.