Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З 16.11.2020 по 20.11.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 7 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи – проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну суму 4 914,63 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 13 висновків державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 23 заходи державного нагляду, за результатами яких виявлено 17 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 1 513 гривень.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 16 по 20 листопада 2020 року зареєстрували 918 земельних ділянок та опрацювали 776 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.