Адміністративні послуги, Землевпорядна експертиза, Землеустрій, Кадастр і реєстрація, Охорона земель, Ринок та оцінка землі

Поточні питання роботи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області за тиждень

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 10 по 14 лютого 2020 року зареєстрували 831 земельну ділянку та опрацювали 535 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Організація земельних торгів. З 07.02 по 14.02.2020 Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області на земельних торгах продало прав оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 101,1701 га на суму 357,81 тис. гривень, яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївщини.

Державна землевпорядна експертиза. З 10 по 14 лютого відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 5 проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну суму 260 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 1 висновок державної землевпорядної експертизи.

Головними спеціалістами відділу було розглянуто 8 проєктних документацій на відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом 10-14 лютого управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 15 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 7 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 134,04 тис. грн, відшкодовано у добровільному порядку – 11,44 тис. грн.