Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З 18.01.2021 по 22.01.2021 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 19 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 16 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 3 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на загальну суму 1 884,85 гривень. За результатами розгляду підготовлено та видано 9 висновків державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 9 заходів державного нагляду, за результатами яких порушень земельного законодавства не виявлено. Сплачено у добровільному порядку шкоду загальною сумою 1 130 гривень.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 18 по 22 січня 2021 року зареєстрували 718 земельних ділянок та опрацювали 660 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.