Державна землевпорядна експертиза. З 05.04.2021 по 09.04.2021 відділом державної землевпорядної експертизи була зареєстрована 1 технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на загальну суму 60,45 гривень. За результатами розгляду підготовлено та видано 9 висновків державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 7 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 4 порушення земельного законодавства.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за період з 5 по 9 квітня 2021 року зареєстрували 960 земельних ділянок та опрацювали 526 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом звітного періоду на земельних торгах продало прав оренди на 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 25,05 га на суму 138205,56 грн. , яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївської області.