Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З  05.05.2021 по 07.05.2021 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 9 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 8 проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок  та 1 технічна документація  з нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки на  загальну суму 380,46 грн.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено  4 заходи державного нагляду, за результатами яких виявлено  1 порушення  земельного законодавства. Відшкодовано у добровільному порядку шкода  на загальну суму 10 052,00  гривні.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за період з  5  по 7  квітня 2021 року зареєстрували 752 земельні  ділянки  та опрацювали 193  заяви стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.