Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом 31 травня  по 4 червня на земельних торгах продало прав оренди  комунальної власності на 1 земельну  ділянку загальною площею  45,3442 га на суму 22,65 тис.  грн., яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївської області.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено  27  заходів  державного нагляду, за результатами яких виявлено  15 порушень  земельного законодавства. За результатами виявлених порушень нараховно шкоду загальною сумою 329664,58 грн. Відшкодовано у добровільному порядку шкода  на загальну суму 110330,15 грн.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області протягом вказаного періоду зареєстрували 1541 земельну ділянку  та опрацювали 567 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.