Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом з 7  по 11 червня на земельних торгах продало прав оренди  комунальної власності на 1 земельну  ділянку загальною площею  7,61 га на суму 42007,04.  грн., яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївської області.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено  49  заходів  державного нагляду, за результатами яких виявлено  42 порушення  земельного законодавства. За результатами виявлених порушень нараховно шкоду загальною сумою 147405,15 грн. Відшкодовано у добровільному порядку шкода  на загальну суму 36332,90 грн.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області протягом вказаного періоду зареєстрували 1352 земельні ділянки  та опрацювали 832  заяви  стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.