Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом з 14  по 18 червня на земельних торгах продало прав оренди  комунальної власності на 2 земельні  ділянки загальною площею  85,41 га на суму 403,014 тис. грн., яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївської області.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено  4 заходи державного нагляду, за результатами яких виявлено  3 порушення  земельного законодавства. За результатами виявлених порушень нараховно шкоду загальною сумою 71070,64 грн. Відшкодовано у добровільному порядку шкода  на загальну суму 52548,97 грн.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області протягом вказаного періоду зареєстрували 1141 земельну ділянку  та опрацювали 556  заяв  стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.