Адміністративні послуги, Землевпорядна експертиза, Землеустрій, Кадастр і реєстрація, Охорона земель, Підсумки тижня

Поточні питання роботи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області за тиждень

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

 

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 10 по 13 березня 2020 року зареєстрували 839 земельних ділянок та опрацювали 587 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Державна землевпорядна експертиза. З 10.03.2020 по 13.03.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 3 заяви на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 2 проєкти землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та  1 технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на загальну суму 675 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 5 висновків державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом 10-13 березня управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 19 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 8 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 114 185 грн.