Минулого тижня у приміщенні Вознесенської міської ради відбулося засідання «круглого столу», участь у якому взяли особи, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Захід проводився з нагоди відзначення  33-ої річниці Чорнобильської катастрофи.

У засіданні взяли участь 9 ліквідаторів аварії на ЧАЕС, представники державних установ, у тому числі заступник начальника відділу у Вознесенському районі Головного управління Держгеокадастру Ольга Зуєва.

Під час «круглого столу» порушували питання  соціального захисту (надання пільг) громадян, які постраждали внаслідок  аварії на ЧАЕС, медичного та пенсійного обслуговування тощо. Також обговорювали питання забезпечення та порядку придбання у власність земельної ділянки.

Заступник начальника відділу у Вознесенському районі Головного управління Держгеокадастру Ольга Зуєва порекомендувала присутнім ліквідаторам аварії на ЧАЕС звертатись із заявою до голови сільської ради щодо забезпечення земельною ділянкою згідно земельного законодавства.