Орган влади має постійно і регулярно роз’яснювати цілі, завдання, принципи реалізації державної політики, висвітлювати діяльність органу державної влади, відповідати на запити громади, бути відповідальним та підзвітним громадянам. Задля цього орган влади має вчасно надавати ту інформацію, яка допомагає розуміти процеси, що відбуваються у сфері відповідальності органу влади.

З цією метою сектором взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом 10 місяців 2020 року оприлюднено на офіційному вебсайті майже 300 матеріалів, з них по 12 статей – на офіційних вебсайтах Кабінету Міністрів України та Миколаївської облдержадміністрації. Проведено 3 виступи на радіо та телеканалах.  На системній основі здійснюється співробітництво з регіональними друкованими виданнями «Рідне Прибужжя», «Южная Правда», «Вечерний Николаев».

Щомісячно сектором оприлюднюються альбоми-атласи з резервування земельних ділянок для учасників АТО (ООС) на території Миколаївської області. Також оперативно на офіційному інтернет-сайті Головного управління надається інформація з кадрових питань: оголошення, графіки та результати конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби, довідки про результати перевірок, передбачених Законом України «Про очищення влади».

У соціальній інтернет-мережі “Facebook” створена та функціонує офіційна сторінка Головного управління для оприлюднення матеріалів основного інтернет-сайту та  оперативного реагування на запитання  відвідувачів сторінки. Регулярно її відвідують понад 600 підписників. Така ж сторінка ведеться у системі мікроблогів Twitter.

З початку  року  сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю  Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області  провів 35 онлайн трансляцій  розгляду клопотань про надання дозволів на розробку проектів землеустрою. Було оприлюднено близько 7500 відповідей та наказів. Така ініціатива надає громадянам можливість бути в курсі рішень територіальних органів служби та є гарантією відкритого та неупередженого процесу розпорядження сільськогосподарськими землями.

Робота по комунікуванню з населенням допомагає попередити негативні явища, дає можливість людям бути вчасно проінформованими. Вона необхідна для підвищення довіри, для покращення розуміння дій влади, прозорості та доступності.