Орган державної влади має постійно і регулярно роз’яснювати цілі, завдання, принципи реалізації державної політики, висвітлювати діяльність органу державної влади,, відповідати на запити громади, бути відповідальним та підзвітним громадянам.

З цією метою сектором взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області з початку 2021 року оприлюднено на офіційному вебсайті 230 матеріалів, з них 15 статей – на офіційних вебсайтах Кабінету Міністрів України та Миколаївської облдержадміністрації, 9 статей – на сайті Держгеокадастру.   Проведено 1 виступ на радіо та 3 круглих столи у форматі  zoom  за участю керівників Головного управління Держгеокадастру  у Миколаївській області. На системній основі здійснюється співробітництво з регіональними друкованими виданнями «Рідне Прибужжя», «Южная Правда», «Вечерний Николаев».

Постійно здійснюється інформаційне забезпечення сторінок Головного управління у мережі Facebook та у сервісі мікроблогів Twitter. Завдяки можливості коментування повідомлень ці платформи є вагомим фактором діалогу між представниками громадськості та працівників землевпорядної служби області.

Робота по комунікуванню з населенням у соціальних мережах допомагає сформувати розуміння дій та прагнень органу державної влади,  дає можливість людям бути вчасно проінформованими, особливо в умовах карантину.