Протягом 2020 року на погодження до  експертів  державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області через онлайн-сервіс надійшло 16717 документацій, серед яких надано 14408(86%)  висновків про погодження  та 2309(14%) документацій не погоджено.

З початку 2020 року спеціалістами відділів Держгеокадастру  в районах Миколаївської області було направлено на погодження до інших областей  11 994 проєкти землеустрою.

Усього на Миколаївщині кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 26  осіб.

Для порівняння : протягом 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області опрацьовано 9526  проєктів землеустрою. З них позитивний висновок отримали 7964 проєкти, негативний – 1562 проєкта.Спеціалістами відділів Держгеокадастру в районах Миколаївської області було направлено на погодження до інших областей 8363 проєкти землеустрою.

Довідково  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.