Станом на 03.02.2021 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам та юридичним особам 10 994  адміністративні послуги, з яких переважна більшість – 84 % (9206) на безоплатній основі.

Серед послуг, наданих на безоплатній основі, найбільш поширені запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (4548), про державну реєстрацію земельної ділянки (2131) та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (836).

На платній основі із загальної кількості фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали 1788 послуг. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники Миколаївщини спрямували  до держаного та місцевого бюджетів  260 103,6 гривні.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.