Протягом тижня керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 28 особистих прийомів  громадян, на які  звернулося 36 громадян.

У ході цих зустрічей актуальними були питання надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (у тому числі учасникам АТО/ООС); переоформлення земельних ділянок по спадщині; приватизації присадибної земельної ділянки;  отримання копії державного акту на земельну ділянку; отримання земельної ділянки  в оренду; розпаювання фермерського господаства, розроблення  документації із землеустрою.

Під час прийомів також порушувалися питання державної реєстрації земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру; отримання витягу з Державного земельного кадастру; встановлення (відновлення) меж земельних ділянок; була надана консультація з земельних питань у рамках проєкту “Державний аграрний  реєстр”.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.

Дивіться слайд-шоу:

Арбузинський район 26.02.2020 Паненко В.В. начальник
Арбузинський район 27.02.2020 Сухарєв С.О. заступник 1
Братський район 26.02.2020 Меріков О.П. начальник
Вітовський район 26.02.2020 Чупкіна М.С. начальник
Вознесенський район 27.02.2020 Зуєва О.С. заступник
Доманівський район 26.02.2020 Ульянов О.В. начальник
Казанківський район 26.02.2020 Мачушенко Н.О. начальник 2
щопятнична 28 02 2020