З метою розгляду процесу надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції 6 липня у Вітовській РДА пройшла робоча нарада. Участь у заході взяв Сергій Мутьєв.

ФотоКерівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також присутні учасники АТО та представники громадських організацій мали змогу поспілкуватися з очільником землевпорядної служби області. Сергій Мутьєв проінформував громадян про порядок надання земельних ділянок, в тому числі і військовослужбовцям, а також навів статистичні дані стосовно динаміки роботи Головного управління з даного напряму.
Фото
В.о. начальника Держгеокадастру області наголосив на необхідності консолідації зусиль не лише територіальних органів землевпорядної служби, а й органів влади та місцевого самоврядування. Саме це, впевнений Сергій Мутьєв, дасть змогу оперативно вирішувати проблемні питання ще до їх появи.
Фото
За результатами зустрічі керівником надано відповідні доручення районному відділу Держгеокадастру, а громадськості – вичерпні роз’яснення.