Фото

За вирішенням земельних питань до в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області звернулися 2 особи.

Фото

Заявників цікавили можливості встановлення та розширення меж населених пунктів, а також специфіка організації громадських пасовищ. Керівник землевпорядної служби надав вичерпні роз’яснення з усіх аспектів, що стосуються роботи Головного управління.

Фото

Сергій Мутьєв також зустрівся з головою Березнегуватської райдержадмінстрації Владиславом Дмитрівим. Керівники поспілкувалися з робочих питань, зокрема виділення земельних ділянок учасникам АТО. Очільник землевпорядної служби області наголосив на необхідності додаткового резервування земель різного цільового призначення для військовослужбовців.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області. Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.