9За вирішенням земельних питань до в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області звернулися 8 осіб.

Заявників цікавили можливості отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, сінокосіння та випасання худоби та товарного сільськогосподарського виробництва. Серед порушених питань були і процедура розпаювання фермерського господарства, виділення земель учасникам АТО і подовження договорів оренди земельних наділів. Керівник землевпорядної служби надав вичерпні роз’яснення з усіх аспектів, що стосуються роботи Головного управління.7

За результатами зустрічі керівнику відділу Держгеокадастру у Казанківському районі було надано низку доручень. Очільник землевпорядної служби області наголосив на необхідності додаткового резервування земель різного цільового призначення для учасників АТО, а також пошуку земельних масивів для організації громадських пасовищ.

5Сергій Мутьєв також наголосив на необхідності координації роботи та взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру та землевпорядниками сільських та селищних рад на місцях. Це, за словами в.о. начальника, дасть змогу уникнути накладок та неточностей при видачі дозвільних документів на отримання земельних ділянок.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області. Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.