Протягом 2018 року землевпорядники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснили наступні заходи з питань організації земельних торгів:

  • організували та провели 77 аукціонів з метою збільшення дохідної частини бюджетів місцевих рад від сплати земельного податку та орендної плати;
  • продали 157 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 3454,9956 га на суму 9 млн 566 тис. грн. Середній розмір ставки річної орендної плати становить 19% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  • провели 5 аукціонів через електронний майданчик ДП «Сетам» та продали права оренди на 4 земельні ділянки загальною площею 104 га на загальну суму 203 703,18 грн.;
  • уклали 46 договорів про підготовку лотів до продажу прав на земельних торгах по 234 земельним ділянкам с/г призначення державної власності;
  • сформували 345 наказів Головного управління з питань організації земельних торгів;
  • додатково включили до Переліку на проведення торгів 162 земельні ділянки загальною площею 3598,70 га.

З початку 2019 року на електронних земельних торгах продано право оренди на 7 земельних ділянок с/г призначення загальною площею 101,33 га.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує громадянам, фермерам та сільгосптоваровиробникам взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Додатково повідомляємо, що відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» ознайомитись з детальною інформацію щодо проведення земельних аукціонів з продажу земельних ділянок або прав на них земель державної та комунальної власності можна у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру. У даному розділі необхідно обрати відповідну область, район, населений пункт та активізувати функцію «Застосувати». Після чого можливо приступити до перегляду оголошених аукціонів відповідно до номеру, дати та адреси їх проведення.