Сьогодні у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбувся особистий прийом громадян. За вирішенням земельних проблем до в.о.начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Андрія Кіро звернулося 15 осіб – мешканці Єланецького, Казанківського, Веселинівського, Новоодеського, Баштанського, Вітовського, Березнегуватського районів та м.Миколаєва.

Питання, з якими сьогодні в ході прийому звернулись громадяни, стосувалися отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО(ООС), а також приватизації земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва. Для оперативного вирішення питань керівник залучив заступника начальника відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Вікторію Філіпську.

Андрій Кіро проконсультував відвідувачів та надав вичерпні відповіді громадянам, роз’яснив їхні подальші дії відповідно до земельного законодавства України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.